Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

АНАТОЛІЙ КОВАЛЬ ВІДВІДАВ ХУХРЯНСЬКИЙ ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР

 

В Хухрянському пришкільному таборі відбувся День футболу.

У святкових заходах взяли участь керівництво району Анатолій Коваль та Сергій Кірічко.

Сьогодні, в районі проходить значна робота по залученню дітей до здорового способу життя. Одним із його напрямків є популяризація футболу, побудова цілісної системи дитячо-юнацького футболу та створення сучасної спортивної інфраструктури. Нещодавно було презентовано проект програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Охтирському районі на 2013-2015 роки.

У ході спілкування учасниками свята Анатолій Коваль поділився планами, що незабаром у Хухрі з`явить нове сучасне футбольне поле, що буде побудовано в рамках соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України».

Керівник району наголосив, що перебуваючи на Сумщині Президент України Віктор Янукович повідомив, що в Україні розробляється програма розвитку дитячо-юнацького футболу «Футбол України: здоров’я, престиж та єдність нації на 2013-2017 роки». Нині її концепція доопрацьовується на рівні міністерств і відомств.

Анатолій Коваль переглянув матч вихованців пришкільного табору на сільському футбольному полі та зробив удар м’ячем по воротах з 11-метрової відстані, забивши гол.