Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ БАГАТОБОРСТВА – ЦЕ СПОРТ СИЛЬНИХ ТА МУЖНІХ, ВИТРИВАЛИХ ТА СМІЛИВИХ ЛЮДЕЙ

Такими словами голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав чемпіонів та призерів чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств 2018 року

Очільник області відмітив, що високого успіху нашим переможцям вдалося досягти завдяки величезній самовіддачі та вірі у перемогу як самих спортсменів, так і їхніх тренерів.

«Я пишаюся, що спортсмени Сумщини на чемпіонаті «Бойове двоєборство» (стрільба та рукопашний бій) здобули 10 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі. І це зважаючи на те, що показати свою майстерність у стрільбі та всестильовому бою виявило бажання понад 450 спортсменів з 16 країн світу. Втім команда України, у напруженій боротьбі, проявивши високу спортивну майстерність та волю до перемоги, виборола перше місце», – відзначив Микола Клочко

Очільник Сумщини відмітив військово-спортивні багатоборства як спорт сильних та мужніх, витривалих та сміливих людей, які мають незламну волю до перемоги. «Особливо це стає важливим зараз, коли на сході нашої незалежної країни відбуваються бойові дії, учасники яких, наші воїни, є для нас прикладом мужності, орієнтиром невичерпних людських можливостей для багатьох поколінь українців», – говорив Микола Клочко та нагородив спортсменів почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації.

Звертаючись до спортсменів та їхніх тренерів, голова обласної ради Володимир ТОКАР наголосив, що Сумщина  має завжди відмінні спортивні результати. «Спортсмени та тренери нашої області постійно демонструють світові зразки витримки, волі, мужності та професіоналізму. Завдяки вашим високим результатом прапор нашої держави здіймається в різних країнах світу» – зазначив голова обласної ради.

Зазначимо, що чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств, традиційно проходить на Україні, в Харкові.