Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРСЬКОЮ МІСЦЕВОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВФСТ «КОЛОС» У 2018 РОЦІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ РІЗНОМАНІТНИХ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ

Про роботу ВФСТ «Колос» у 2018 році та плани роботи на 2019 рік під час апаратної наради при голові райдержадміністрації, яку провів керівник апарату Володимир Гуць, доповіла головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Кисляк

За її словами  у березні 2018 року проведено змагання з шахів та шашок у шаховому клубі в с. Комиші. У змаганнях взяли участь жителі Комишанської, Чернеччинської та Грунської громад. На базі Охтирського коледжу СНАУ проведено змагання з  волейболу чоловічого. 

У змаганнях взяли участь 7 команд та проведено змагання з  волейболу жіночого. У змаганнях взяли участь жителі Ченеччинської та Грунської сільських рад. Також була запрошена команда з м. Охтирка "Город 312". На базі загальноосвітньої школи № 5 Охтирської міської ради   відбулися змагання з тенісу серед  селищної, сільських рад Охтирського району у залік районної спартакіади ВФСТ «Колос».  У змаганнях взяли участь жителі Ченеччинської, Комишанської та Грунської сільських рад. 15 вересня 2018 року спортивні активісти Комишанської, Грунської, Чупахівської  громад взяли участь в обласному культурно-спортивному святі «Краща спортивна громада Сумщини 2018» серед збірних команд територіальних громад. Команда Чупахівської селищної ради посіла ІІІ місце. В грудні  проведено Кубок з міні-футболу на базі військової частини А 0563 серед 12 команд м. Охтирка та Охтирського району.

Згідно із календарем спортивних заходів на 2019 рік Охтирською місцевою організацією ВФСТ «Колос»  заплановано наступні спортивні змагання.

Назва змагань

Місце

проведення

Дата

проведення

Шашки

Охтирська районна державна адміністрація (зал засідань)

16.03.2019

Шахи

Охтирська районна державна адміністрація (зал засідань)

16.03.2019

Настільний теніс

Охтирська ЗОШ № 5 міської ради

04.05.2019

Волейбол жіночий

Спортивна зала Охтирського аграрного коледжу

20-21.05.2019

Волейбол

чоловічий

Спортивна зала Охтирського аграрного коледжу

13-14.04.2019

Міні - футбол

Футбольні поля Охтирського району

Січень-лютий

Крос

Охтирське урочище Ківшар

Квітень

Армреслінг

Військова частина

 А-0563

Липень

Перетягування линви

Військова частина

 А-0563

Липень

Гирьовий спорт

Військова частина

 А-0563

Липень

Щорічний відкритий спортфест «OPEN CAP»;

База відпочинку «Лісовичок» с. Климентове

Липень

Участь в обласних літніх сільських спортивних іграх серед працівників агропромислового комплексу Охтирського району:

             

м. Суми

 

Квітень-вересень

 

 

Участь в обласних змаганнях на «Краще спортивне село Сумщини 2019 року»;

м. Суми

Серпень

Організація та проведення змагань з футболу до Дня Збройних Сил України.

м. Охтирка

Листопад - грудень

На проведення змагань у 2019 році заплановано використати кошти всього: із районного бюджету – 20 948 грн. (з них: 8 715 грн - придбання грамот, медалей, кубків; 3 000 грн. – участь в обласних літніх сільських спортивних іграх серед працівників агропромислового комплексу Охтирського району та Участь в обласних змаганнях на «Краще спортивне село Сумщини 2019 року»; 8 538 грн.- придбання інвентарю (м’ячі, спортивні маніжки), 3 665 грн. - на оплату праці).