Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

КОМАНДА ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ІГРАХ ШКОЛЯРІВ

5-6 жовтня  в м. Суми  проходили обласні спортивні ігри школярів з легкоатлетичного кросу

В змаганнях брало участь    5 учнів.

Команда зайняла ІІ м серед команд ІІІ групи.

Нагороджена грамотою Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації..             

У РАЙОННИХ ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ У ПЕРШІЙ ГРУПІ ПЕРЕМОГЛА КОМАНДА ЧУПАХІВСЬКОЇ ШКОЛИ

З 3-5 жовтня в м. Охтирка  проходили районні змагання   з футболу серед учнів ЗНЗ. В змаганнях брало участь 8 команд,   100 учнів

Розподіл місць : І група:

1 м – Чупахівська СШ, 2 м – Хухрянська ЗОШ,  3 м - Комишанська ЗОШ,  4 м - Олешнянський НВК, 5-6 м - Малопавлівська ЗОШ, Бугруватський НВК, 7-8 м –   Чернеччинська ЗОШ, Сонячненський НВК.

Нагородження: переможці та призери змагань нагороджені грамотами ДЮСШ.             

УЧНІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ЗМАГАЛИСЯ У ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОМУ КРОСІ

28 вересня   в м. Охтирка  проходили районні змагання   з легкоатлетичного кросу серед учнів ЗНЗ. В змаганнях брало участь 16 команд,   109 учнів

Розподіл місць : І група1 м - Комишанська ЗОШ,  2 м – Чупахівська СШ, 3 м – Хухрянська ЗОШ,  4 м - Чернеччинська ЗОШ, 5 м – Височанський НВК, 6 м -  Олешнянський НВК, 7 м - Малопавлівська ЗОШ,  8 м – Бугруватська ЗОШ,  9 м – Довжицький НВК, 10 м –   Сонячненський НВК.

В МІСТІ ДНІПРО ПРОХОДИВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ

23-24 вересня в м. Дніпро  проходив чемпіонат України   з легкої атлети (марафонський біг)

В змаганнях брали участь  учні тренера-викладача ДЮСШ Гливи Є.М. – Панченко Ігор та Самсонов Максим. Спортсмени стали призерами змагань зайнявши відповідно ІІ та ІІІ м в категорії молодь.

В МІСТІ СУМИ ПРОХОДИЛИ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИ СЕРЕД УЧНІВ ДЮСШ

21-23 вересня в м. Суми  проходили обласні змагання   з легкої атлети серед учнів ДЮСШ

В змаганнях брало участь 19  учнів . Переможцями та призерами змагань стали: Карпенко Олександр – І та ІІ м в бігові на 100 та 200 м, Манько Лілія, Боровенська Анна, Мар’єта Анна, Татарова Анастасія – ІІІ м естафетний біг ( тренер Глива Є.М.), Занозюк Надія – І м – біг 400 м (тренер Король О.П.), Пилипенко Наталія – І м, Кобрінович Дар’я – ІІ м в потрійному стрибку (тренер Дідов О.П.), Вірьовка Надія –ІІ м в штовханні ядра ( тренер Баклан В.О.) .