Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ СФЕРИ ПОСЛУГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–БЕРЕЗЕНЬ 2014 РОКУ

 

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у березні 2014р. надання послуг підприємствам та населенню здійснювали 1127 профільних підприємства, з яких 664 – у м.Суми.

 Обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів за січень–березень 2014р. склав 674,5 млн.грн., з яких 27,4% – реалізовано населенню. Понад дві третини загального обсягу послуг було реалізовано підприємствами у м.Суми, 18% – у містах обласного підпорядкування, решта – у районах Сумщини. При цьому найбільше вплинули на загальний обсяг послуг, наданих споживачам у районах, підприємства Роменського та Сумського районів.

З початку року одному мешканцю області, у середньому, було реалізовано послуг на суму 595,8 грн. Споживання послуг у територіальному розрізі суттєво відрізняється: найбільше їх реалізовано мешканцям міст Суми (1675,7 грн.), Конотоп (823,0 грн.) та Роменського району (637,9 грн.); найменше у Глухівському (3,1 грн.) та Шосткинському (4,8 грн.) районах.

У населення найбільшим попитом користувалися послуги у сферах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; інформації та телекомунікацій.