Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СТАН РИНКУ ПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ УПРОДОВЖ СІЧНЯ–ЖОВТНЯ 2018

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:

 Упродовж січня–жовтня 2018 р. статус безробітного у центрах зайнятості області отримали 22,7 тис. осіб. За цей період за сприяння Держслужби зайнятості працевлаштовано 12,7 тис. осіб. Найбільше працевлаштованих у м.Суми, Конотопському, Шосткинському та Лебединському районах. Крім того, 9,1 тис. осіб проходили профнавчання, брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

На кінець жовтня поточного року на обліку залишалося 12,5 тис. безробітних осіб, з яких 29% – це молодь у віці до 35 років. Водночас, у базі вакансій налічувалося 2,0 тис. вільних робочих місць. Кожна четверта вакансія передбачалася для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного обладнання та машин, кожна п’ята – для кваліфікованих робітників з інструментом, кожна сьома – для працівників сфери торгівлі та послуг, кожна восьма – для найпростіших професій, кожна десята – для професіоналів.

Допомогу по безробіттю у жовтні 2018р. отримували 9,5 тис. осіб. Середній розмір допомоги становив 2340 грн проти 1969 грн – у жовтні минулого року.