Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ОХТИРЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМНОЇ ВИДАТКОВОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТУ

Сьогодні перший заступник голови Охтирської районної державної адміністрації Бублик Р. Ю. разом із самостійними структурними підрозділами адміністрації провели робочу нараду з обговорення раціонального розподілу статей видатків бюджету району.

Відкриваючи засідання Роман Юрійович акцентував увагу на важливості консолідації зусиль по виконанню соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Адже тільки чітка та скоординована робота дасть можливість підвищить якість соціальних стандартів життя громадян. А це залежить від ефективного формування видаткової частини бюджету.

«З прийняттям Верховною Радою України державного бюджету країни – на черзі затвердження статей видатків, за якими працюватимуть в районі усі самостійні підрозділи», – сказав Роман Бублик. Він наголосив на важливості відповідального підходу до формування видаткової частини бюджету. Він також закликав до активної співпраці з селищним та сільськими головами і депутатами, щоб кошти використовувалися на потреби громад ефективно.

В ході наради заслухано та обговорено пропозиції начальників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо фінансування у 2014 році різних галузей району.

По завершенню наради Роман Юрійович зауважив, що «ми повинні віднестися до даного питання з усією відповідальністю, уважно прорахувати усі цифри, і наш бюджет повинен працювати не на “проїдання”, а на забезпечення подальшого розвитку району. Ми повинні ефективно та економно використати бюджетні кошти та повинні розробити заходи по економії видатків на утримання бюджетних установ».