Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

МАЙЖЕ 113 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ НАДІЙШЛО ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ОХТИРЩИНИ

Зведений бюджет Сумщини подолав межу в 2,5 млрд. грн. з надходження податків і зборів, продемонструвавши позитивні результати за основними бюджетоформуючими платежами

Начальник Охтирської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, Шевченко Ю.І. зазначила,що  місцеві скарбниці Охтирщини вже отримали майже 1,2 млрд. грн. — на 112,7 млн. грн. більше, аніж у січні-липні торік. Основні джерела наповнення як завше податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, єдиний податок та акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. 

За сім місяців цього року в місцеві скарбниці сплачено 117,1 млн. грн. єдиного податку суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Порівняно з аналогічним періодом минулого року  надходження зросли на 36,4 млн. грн. Плати за землю сплачено 221,7 млн. грн., що на 43 млн. грн. більше, ніж у 2014 році.

Крім того місцеві бюджети  поповнили на 10,8 млн.грн. завдяки платі за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та на ­­5,8 млн. грн. — податку на нерухоме майно.

А ще на підтримку армії платники податків Сумської області спрямували 94,4 млн. грн. військового збору.