Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА СТАЄ НА ШЛЯХ ВПРОВАДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Охтирський район може обійтися практично без газу, використовуючи наявні альтернативні енергоносії та доступні енергозберігаючі технології.

На цьому наголошує голова райдержадміністрації Анатолій Коваль.

Керівник району відвідав ДП «Охтирський держлісгосп», де ознайомився з досвідом впровадження та використання на підприємстві новітніх технологій в галузі альтернативної енергетики.

Сьогодні, для опалення приміщень підприємство використовує котли які працюють на дровах та відходах від деревообробки. Як зазначив керівник підприємства Юрій Римар завдяки впровадженню нового обладнання відбулася значна економія коштів які вже направлені на розвиток виробництва.

За результатами зустрічі Анатолій Іванович дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вивчити питання переведення котелень бюджетних закладів району на альтернативне паливо тим більше, що лісові господарства мають можливість забезпечувати їх паливом.

Нещодавно підприємство придбало станок для рубки дров Tajfun RCA 400 JOY. Що дозволяє організувати професійне та ефективне виробництво дров, продуктивність якого може досягати 10-15 куб.м. колотих дров на годину.

"Президент України Віктор Янукович поставив перед всіма органами влади завдання: розвиток незалежної вітчизняної енергетики. Охтирський район почав активну роботу щодо реалізації цього завдання", - наголосив Анатолій Коваль у ході зустрічі.