Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ТАРИФИ НА ГАЗ ЗРОСТУТЬ У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2015 РОКУ

Про це повідомив завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва Охтирської райдержадміністрації Олександр ГРИЦЕНКО.

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг перегляне тарифи на природний газ для населення.

Ціни на газ для споживачів буде переглянуто у бік збільшення уже в першому кварталі 2015 року. 

Про це йдеться в перехідних положеннях до Закону про державний бюджет на 2015 рік, опублікованому в газеті "Голос України".

Як зазначається, перегляд здійснить Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг для зменшення дефіциту НАК "Нафтогаз України".

"Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015 здійснити перегляд цін на природний газ для споживачів з метою зменшення дефіциту публічного акціонерного товариства "НАК "Нафтогаз України" і забезпечення Кабінетом міністрів України фінансування у повному обсязі пільг та субсидій для населення", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що Кабінет міністрів має намір прискорити перехід тарифів на газ для населення до ринкового рівня, внісши зміни до існуючого графіку збільшення вартості енергоресурсів у 4 рази до 2017 року.

За даними уряду, в 2014 році дефіцит НАК "Нафтогаз України" становив 110 млрд грн.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні планують знизити плату за користування електроенергією вночі. Зокрема, в години нічного мінімального навантаження енергосистеми – з 23 до 7 години – тарифний коефіцієнт зменшать з 0,7 до 0,5 тарифу.