Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИДІЛЕНО ЗНАЧНУ УВАГУ РОЗВИТКУ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ (2)

 

Розвиток альтернативної енергетики відкриває можливості для скорочення використання російського газу, поліпшення екологічної ситуації та створенню нових робочих місць.

 На цьому наголосив заступник голови райдержадміністрації Олександр Картуз.

Олександр Іванович розповів, що в нашому районі ДП «Охтирський держлісгосп» впровадив та використовує на підприємстві новітніх технологій в галузі альтернативної енергетики.

Сьогодні, для опалення своїх приміщень підприємство використовує котли які працюють на дровах та відходах від деревообробки. Як зазначив керівник підприємства Юрій Римар завдяки впровадженню нового обладнання відбулася значна економія коштів які вже направлені на розвиток виробництва.

Нещодавно підприємство придбало станок для рубки дров Tajfun RCA 400 JOY. Що дозволяє організувати професійне та ефективне виробництво дров, продуктивність якого може досягати 10-15 куб.м. колотих дров на годину. Жителі не тільки нашої області, а й сусідніх регіонів вже закуповують на підприємстві дрова.

«В нашій державі Президент України Віктор Янукович виділяє одним із пріоритетних напрямів енергетичної політики сприяння розвитку альтернативної енергетики в Україні, підвищення рівня екологічної безпеки, модернізацію мереж і виробництва теплової енергії», - розповів Олександр Картуз.