Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ДОРУЧИВ КЕРІВНИКАМ ОДА ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ РОЗРАХУНКІВ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ

Премєр-міністр України вимагає від центральних органів виконавчої влади, міністерств і голів ОДА виконання плану заходів із підготовки об’єктів ПЕК до осінньо-зимового періоду

Арсеній Яценюк нагадав, що в областях створені комісії щодо стану розрахунків за енергоносії під головуванням керівників облдержадміністрацій.

Глава Уряду звернувся  до керівників облдержадміністрацій: «Нам необхідно покращити стан розрахунків, тому що нам необхідний додатковий фінансовий ресурс для закачування газу в сховища».

«Усе, що можна було зробити з боку Уряду, ми робимо, в тому числі проводимо перемовини з нашими західними партнерами щодо отримання короткострокового фінансування для закачки газу в сховища, але додатковим ресурсом є, звичайно, погашення заборгованості за енергоносії», - наголосив він.

Арсеній Яценюк нагадав, що за підсумками засідання енергетичного штабу 5 серпня був ухвалений конкретний план заходів із 12 пунктів із підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду: «Центральні органи виконавчої влади, міністерства і голови обласних державних адміністрацій – там все розписано детально, визначені конкретні терміни».

«Прошу виконати розпорядження Уряду – в хатах має бути тепло», - наголосив Глава Уряду.

 

За матеріалами Урядового порталу:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248432953&cat_id=244276429