Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА НА ШЛЯХУ ВПРОВАДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

Надати пропозиції щодо впровадження в закладах бюджетної сфери Охтирського району заходів з енергозбереження, зокрема альтернативних технологій. Таке доручення дав голова Охтирської райдержадміністрації в ході апаратної наради керівникам освіти та охорони здоров’я адміністрації.

«Значне споживання та дороговизна природного газу  направляє нас на реформування ЖКГ. Впровадження альтернативних технологій та проведення ефективних заходів з енергозбереження – завдання які визначені Президентом України» - розповів Анатолій Коваль.

Анатолій Іванович наголосив, що найближчим часом чекає від керівників структурних підрозділів райдержадміністрації пропозицій щодо переведення котелень з газу на альтернативні види палива, зокрема дрова, брикети тощо.

«Альтернативне опалення дуже ефективне, адже здешевлює вартість паливного матеріалу в декілька разів, а це значна економія бюджетних коштів які можна буде направити на реалізацію у регіоні інших завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення», - підсумував керівник району.