Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Громадська рада

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час реалізації державної політики при Охтирській районній державній адміністрації 28.02.2017 року оновлено громадську раду.

До її складу увійшли чотирнадцять інститутів громадянського суспільства.

Головою обрано Кучеренко Тамару Романівну, голову Охтирської районної ради ветеранів. Заступниками голови обрано Шарая Ігоря Станіславовича (Громадська організація «Охтирський авіаційно-спортивний клуб «Крила») та Барченко Тетяну Борисівну (Профспілка клубних працівників Охтирського району).

Протокол установчих зборів від 28.02.2017 

Протокол №1        Протокол № 3     Протокол № 4

Протокол №2 проведення громадською радою при Охтирській районній державній адміністрації консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

 

Громадська рада каденція 2015-2016 років

U-LEAD ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Програма «U-LEAD з Європою» прагне тісно співпрацювати з організаціями громадянського суспільства (ОГС/ГО), які сприяють реформі децентралізації на регіональному і місцевому рівнях та підтримують розвиток громад

Громадські організації можуть подавати свої заявки для участі в одному з чотирьох дводенних воркшопів, які відбудуться у Чернівцях, Львові, Полтаві та Дніпрі наприкінці жовтня та на початку листопада 2017 року.

ВАЛЕРІЙ ПАВЛЮК: ІНТЕГРАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ У СУСПІЛЬСТВО НЕМОЖЛИВА БЕЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Про це йшлося сьогодні  на засіданні громадської ради при райдержадміністрації

«За 8 місяців 2017 року видано 4 крісел колісних та 17 інших засобів реабілітації. Станом на 1 вересня поточного року потреба у технічних засобах реабілітації складає 110 одиниць. Крім технічних засобів реабілітації, управлінням соціального захисту населення видаються направлення на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. На даний час видано 121 направлення на забезпечення протезно –ортопедичними виробами,- зазначив начальник управління соціального захисту населення Валерій Павлюк.

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЩОДО ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУТО ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ

Сьогодні відбулося чергове засідання громадської ради при Охтирській райдержадміністрації, на якому розглянуто питання соціального захисту учасників АТО, організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, питання реформування інклюзивної освіти та інше.

Начальник управління соціального захисту населення Валерій Павлюк прозвітував про проведені виплати та надані пільги учасникам АТО мешканцям району та членам сімей загиблих, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Геннадій Рибак доповнив інформацію щодо виділення та оформлення земельних ділянок учасникам АТО.

РЕФОРМУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В КОНТЕКСТІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

Відповідно до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю сектор охорони здоров’я райдержадміністрації провів засідання у форматі «круглого столу» на тему «Реформування закладів охорони здоров’я Охтирського району в контексті децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад»

 У засіданні взяли участь керівник апарату Володимир Гуць, голова Грунської сільської ради (ОТГ) Олександр Кудлай, представники райдержадміністрації, медичні працівники Охтирського району, члени громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації.