Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ АВТОМАТИЗОВАНОМУ РЕЄСТРІ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ ПЕРЕБУВАЄ 227 УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Про це під час засідання громадської ради при райдержадміністрації повідомив начальник управління соціального захисту населення Валерій Павлюк

Валерій Миколайович розповів присутнім про пільги, якими користуються учасники АТО та члени їх сімей, а це й забезпечення їх твердим паливом, санаторно -курортним лікуванням, також забезпечення  психологічної реабілітації та професійної адаптації. За словами Валерія Павлюка на всіх маршрутах приміського сполучення Охтирського району учасники АТО користуються безоплатним проїздом.

Також сьогодні громадська рада розглянула актуальні питання сьогодення щодо  інформаційної  підтримки медичної реформи в Україні (Як обрати свого лікаря?) та про затверджені плани заходів щодо реалізації в Охтирському районі   Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції та Концепції євроатлантичної інтеграції України.

Серед членів громадської ради було розповсюджено інформаційні листівки з інформацією про лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини міста та району та буклети про співробітництво України з НАТО.