Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СТАНОМ НА 07.06.2019 В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 4 ВИПАДКІВ ЗАГОРАННЯ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

Про це під час апаратної наради при голові райдержадміністрації, яку провів керівник апарату Володимир Гуць, доповів провідний фахівець Охтирського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Сергій Педорченко

За його словами орієнтовна причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Питання забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах Охтирського району є досить актуальним. 

Для попередження виникнення пожеж в екосистемах, працівниками Охтирського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області з початку року проведено 3 рейди сумісно із працівниками лісових господарств по лісовим масивам. В ході цих заходів проводились бесіди з громадянами, які відпочивали поблизу лісових насаджень, з метою донесення до них правил пожежної безпеки та недопущення розведення багать в природних екосистемах. Окрім того проведено 5 виховних годин з дітьми у школах Охтирського району, 7 зустрічей з трудовими колективами. Проведено 8 виступів в мережі радіомовлення ТРК «Охтирка» з доведенням актуальності питання недопущення пожеж в природних екосистемах. Видано до друку 1 статтю. Розповсюджено 150 листівок-пам’яток протипожежного спрямування.