Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

У ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЮСТИЦІЯ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ ЮНИМ ОХТИРЧАНАМ

Тиждень права на Сумщині, присвячений Дню захисту дітей, працівники юстиції в Охтирці підсумували цікавою і змістовною екскурсією для школярів

Кабінет за кабінетом – діти ознайомилися з основними завданнями юстиції, почули багато важливої інформації.  А в процесі вікторини на тему «Права дитини» юні охтирчани перевірили рівень своїх правових знань.

Спілкування з дитячою аудиторією продовжилося біля  центру дозвілля та молоді, розгорнулося Містечко професій, у якому можна було звернути увагу на майбутню професію. А інформація про права дітей ніколи зайвою не буває, навпаки, починаючи з юних літ, формує громадянина. Адже розпочалися канікули і питання протидії булінгу залишається актуальним.  Дітям юристи вкотре наголосили, що за скоєння цькування на булера чекає відповідальність – штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин. Якщо ж насильство вчинить дитина у віці до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штрафні санкції від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

#ДРАЦС_2019