Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА ОХТИРЩИНІ УРОЖАЙНІ 5 МІСЯЦІВ НА МАЛЮКІВ

В кожній родині батьки піклуються про новонароджену малечу, бо діти – це найцінніший подарунок долі та благословення. Для країни – народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні

Варто зазначити, що за 5 місяців 2019 року на Охтирщині народилося 140 малюків. Цей період  був урожайним на хлопчиків, їх народилося 85. До 47 сімей лелека завітав вперше, по другій дитині він приніс у 55 родин, в третє – 19, а в четверте – 8. Особливо пощастило одному подружжю, бо в них народилася двійня.

До речі, найпопулярнішими іменами на Охтирщині залишаються Вероніка, Мілана, Кіра, Анна, Денис, Богдан, Кіріл. Збагатилися родинні скарбнички й на рідковживані імена, а саме на Івана, Володимира, Матвєя, Авігею, Надію.

Так само опікуючись громадянами, як батьки щодо своєї малечі, Міністерство юстиції України створює зручні та комфортні сервіси. Наразі жителі області можуть отримати перший документ малечі – свідоцтво про народження – безпосередньо в пологовому будинку, заощаджуючи при цьому час. А незабаром в Україні запрацює електронна система від Мін’юста «Е-малятко», завдяки якій громадяни зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.

Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!

#ДРАЦС_2019