Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ОСІБ НА РИНКУ ПРАЦІ

Одним із пріоритетних напрямів роботи Охтирської міськрайонної філії Сумського  обласного центру зайнятості є організація навчання безробітних на замовлення роботодавців

Під час відвідування підприємств або зустрічей з роботодавцями, фахівці філії обов’язково вивчають поточні та перспективні потреби роботодавців у професійному навчанні претендентів на вакансії.

Навчання зареєстрованих безробітних відбувається за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття . У червні - липні 2019 року розпочинається навчання за такими професіями:  продавець продовольчих товарів (3 розряд, з додатковим модулем «продавець непродовольчих товарів»), електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування  (2 розряд), електрогазозварник (2 розряд), педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи» (3 розряд),  водій автотранспортних засобів  (кат. С). Навчання проводиться на базі ДНЗ «Сумський  ЦПТО ДСЗ».

Більш  детальну  інформацію стосовно навчання можна отримати в  Охтирській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості, яка знаходиться за адресою  вул. Батюка ,24А  м. Охтирка, або за тел. (05446) 2-20-23, у особистого консультанта або у спеціаліста з профнавчання.

Охтирська міськрайонна філія

Сумського обласного центру зайнятості