Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СВЯТО МІЦНОГО КОХАННЯ

Річниця весілля – це день, коли в черговий раз надається можливість привітати подружжя, які протягом всіх цих років змогли зберегти своє кохання

Отже, і до Охтирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану завітали Микола та Катерина, щоб відзначити річницю свого нефритового весілля. Символом його є міцний камінь, який символізує надійність, довголіття стосунків між подружжям, яке прижило разом 26 років.

 

26 років тому вони стали чоловіком та дружиною, створили справжню сім'ю, виростили дітей, але в очах залишилось ніжне світло любові, як і багато років тому.

Відновити спогади, які відчували батьки у день народження сім'ї - такий подарунок зробили для них їхні діти та онуки. Як і 26 років тому урочисто лунав марш Мендельсона, обручки дідуся  та  бабусі тримали онуки  Аріна та Поліна, а щоб шлюб був ще міцнішим -  зв'язали їх руки рушником. Слова любові і вірності, теплі привітання та побажання звучали знову і знову. Радість і щастя не стримували ні гості, ні наречені. У цей святковий день подружжя наповнювали такі емоції, як і у день зеленого весілля. І все це завдяки послугам запровадженим Міністерством юстиції України.

 #ДеньНародженняКохання