Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВИВЧАТИ ПРАВО ГРАЮЧИ: «ВАЖНИЦЯ» ПРАВОВА У СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ

У рамках проведення в районі  тижня права, у селах Грунь, Куземин та Рибальське фахівці Охтирського місцевого центру з надання БВПД відвідали загальноосвітні школи, де провели правовиховні уроки

Перш за все, молоде покоління проінформували про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правої допомоги. Крім того, юристи Центру з учнями старших класів зіграли у навчально-розважальну гру «Важниця правова», що у перекладі означає «важлива справа». 

Школярі розділилися на команди та виконували практичні завдання за допомогою карток «Правовий двобій», «Загадки Феміди», «Рідне право», «Життєва ситуація». Переможцем стає не той, хто дійшов до фіналу першим, а команда, яка набрала найбільше балів. Головне виконати якомога більше завдань та тим самим перевірити знання. Діти отримали задоволення, та зрозуміли, що навчатися можна і розважаючись.

У цей день також в Грунській сільській бібліотеці відбулася зустріч з бібліотекарями, під час якої досягнуто домовленості про проведення заходів на базі бібліотеки та надано буклети та плакати для куточку безоплатної правової допомоги.

   

Охтирський місцевий центр – 42706, м. Охтирка, вул. Перемоги,13. тел. (05446) 4-22-23

 Великописарівське бюро правової допомоги – 42800,  смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1. тел. (05457) 5-15-20,  

Лебединське  бюро правової допомоги –42200,  м. Лебедин, пл. Соборна,29. тел. (05445) 2-14-12

Тростянецьке бюро правової допомоги – 42600,  м. Тростянець, вул. Леоніда Татаренка, 4. тел. (05458) 6-60-52

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103    (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.