Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПРОШУЄМО ВИБОРЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Відповідно до  Закону України «Про Державний реєстр виборців» особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру

Така особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням 

відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, 

- паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.

Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Також  виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

За чотири місяці 2018 року до відділу звернулось 16 виборців, з них: із запитом щодо змісту особистих персональних даних виборця у Реєстрі — 2, із запитом за власною ВА виборця - усіх осіб, які внесені до Реєстру  за цією ВА— 1; зі зверненням щодо включення виборця до Реєстру — 1, зі зверненням щодо зміни ідентифікаційних даних в Реєстрі —11, зі зверненням щодо зміни виборчої адреси    — 1.

Запрошуємо всіх виборців, які зареєстровані на території Охтирського району перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської районної державної адміністрації за адресою: Сумська обл., м.Охтирка, вул.Київська, 1, контактний телефон 6-33-17. При зверненні необхідно мати при собі паспорт громадянина України.  Також перевірити свої персональні дані можливо скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті www.drv.gov.ua за умови доступу до глобальної мережі Інтернет.