Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

25 БЕРЕЗНЯ – ОСТАННІЙ ДЕНЬ, КОЛИ ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ У СПИСКАХ ВИБОРЦІВ ЧИ ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ

На цьому наголосив під час апаратної наради під головуванням Миколи КЛОЧКА керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Сьогодні, 25 березня – останній день розгляду заяв та звернень громадян про внесення змін до попередніх списків виборців та оформлення тимчасового місця голосування без зміни виборчої адреси. Тож відділи ведення реєстру виборців сьогодні будуть працювати до 24:00. – Крім того, до 28 березня теж до 24:00 працюватимуть місцеві суди щодо внесення відповідних змін у судовому порядку», – зазначив Дмитро Живицький, доручивши головам райдержадміністрацій та органам влади на місцях забезпечити громадський порядок у ці дні.

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, заслухавши керівника апарату та начальника обласного управління містобудування та архітектури Олега КРИВЦОВА, підкреслив, що голови райдержадміністрацій мають провести роботу з тими, хто працює на виборчих дільницях, і тими, хто наразі працює у приміщеннях, де раніше такі дільниці розташовувалися, щоб вони надавали жителям області компетентну інформацію щодо місця голосування 31 березня.

«Також прохання до керівників на місцях розмістити оголошення на будівлях, де колись були виборчі дільниці із зазначенням адрес нових місць для голосування, – зазначив Микола Клочко. – Це слід зробити для того, щоб не створювати зайву паніку та ажіотаж у день проведення виборів».