Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОФЕСІЯ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ - ВАЖЛИВА, КЛОПІТКА ТА ВІДПОВІДАЛЬНА ПРАЦЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ У СВОЇЙ БІЛЬШОСТІ ВИКОНУЮТЬ ЇЇ ЗА ПОКЛИКАННЯМ, ДЕМОНСТРУЮЧИ СПРАВЖНЮ ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ ТА БАЖАННЯ СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ

Сьогодні в держслужбовців – професійне свято. День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй

З професійним святом державних службовців Охтирської районної державної адміністрації привітали голова райдержадміністрації Віталій Супрун, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Гуць, керуюча справами районної ради Зоя Сакович та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Павлюк.

«Вітаю Вас з професійним святом - Днем державної служби України! Щиро дякую  держслужбовцям райдержадміністрації за  ефективну роботу, відповідальне  несення служби, тим, прагнення  у досягненні європейських стандартів рівня життя громадян. Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю у завтрашньому дні! Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної спокою і успіхів в роботі!», -привітав держслужбовців  Віталій Супрун.

За гідне служіння українському народу та українській державі та з нагоди Дня Державної служби грамотами та подяками голови райдержадміністрації нагороджено керівників, працівників  та відділи райдержадміністрації.