Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «УКРАЇНА 30. ІНФРАСТРУКТУРА» РОЗПОВІВ ПРО ПРОЄКТ «ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ»

За словами Глави держави, завдяки цьому проєкту будуть відреставровані українські замки, музеї та театри

«Ми прагнемо, аби Україна була комфортною та затишною не тільки для наших громадян, але й для гостей з усього світу. Ми розуміємо великий та недооцінений туристичний потенціал нашої країни. Нам є що показати і є чим здивувати світ. Тому цьогоріч ми почали програму «Велика реставрація». Мова про відновлення українських замків, музеїв, театрів та інших перлин нашої історичної і культурної спадщини. За три наступних років буде відреставровано 150 таких об’єктів по Україні», – розповів Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

НА СУМЩИНІ 127 ОДИНИЦЬ СПЕЦТЕХНІКИ ТА 190 ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАВТОДОРУ ВЖЕ ВИЙШЛИ НА РОЗЧИСТКУ АВТОШЛЯХІВ

Загалом по області до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов готові 1469 одиниць основної техніки, 869 одиниць інженерної техніки та 4726 працівників установ, підприємств та організацій

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ у період негоди усі служби будуть працювати в режимі підвищеної готовності. 

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ НА АВТОМОБІЛЬНІЙ ДОРОЗІ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА

За інформацією Служби автомобільних доріг у Сумській області, роботи ведуться на окремих ділянках: км 12+090- км 67+120 та км 21+400 – км 25+500 загальною протяжністю - 8,6 км

Роботи ведуться з фрезерування, вирівнювання профілю дороги, влаштування посиленого шару основи із ЩПС, влаштування нижнього шару покриття з щільного крупнозернистого асфальтобетону. Роботи виконує підрядна організація – ТОВ «Автомагістраль-Південь». Служба автомобільних доріг у Сумській області безперервно контролює хід та якість виконання робіт.

ДО ВІДОМА ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ І ВАНТАЖІВ!

Доводимо до Вашого відома, що в період з 16 листопада 2020 року по 16 грудня 2020 року на території Охтирського району заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима-2020» та Тижня безпеки дорожнього руху з 09 по 15 листопада 2020 року

З метою забезпечення належного проведення зазначеного заходу просимо Вас особливо приділити увагу підготовці водіїв та транспортних засобів до роботи в зимовий період та виконання заходів, передбачених запобіганню поширення на території України  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дотримання вимог: 

З 1 ЛИСТОПАДА НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ СТАНДАРТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЯКІ ЗМУСЯТЬ ВОДІЇВ ЇЗДИТИ ПОВІЛЬНІШЕ

Згідно зі змінами, що внесені у документ «ДСТУ 4123:2020 Безпека дорожнього руху. Засоби заспокоєння руху. Загальні технічні вимоги», перелік засобів заспокоєння руху або traffic calming measures розширюється

Дотепер офіційно дозволеними були кільцеві розв’язки, шумові смуги, піднесені пішохідні переходи, звуження смуг руху, напрямні острівці та «лежачі поліцейські».

Тепер до них додадуться: острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери, розділювальні смуги.

Більше статей...

  1. ЗА ПІДСУМКАМИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМЩИНА ПІДВИЩИЛА ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ГАБАРИТНО-ВАГОВОГО КОНТРОЛЮ
  2. «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ДІЇ: НА СУМЩИНІ ВИКОНАНО РЕМОНТІВ ДОРІГ МАЙЖЕ НА 1,5 МЛРД ГРИВЕНЬ
  3. УВАГА! ШАНОВНІ ПЕРЕВІЗНИКИ, ВОДІЇ, ПАСАЖИРИ, ПІШОХОДИ ТА ІНШІ УЧАСНИКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
  4. НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ
  5. ТЕПЕР КОЖЕН МОЖЕ СЛІДКУВАТИ ЗА ПОКРАЩЕННЯМ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У СВОЄМУ РЕГІОНІ, - ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ
  6. ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРОГИ ОХТИРКА-БАКИРІВКА
  7. ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ РЕМОНТ МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА БУДЕ ЗАВЕРШЕНО
  8. ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРОГИ ЧЕРНЕЧЧИНА – ЖУРАВНЕ
  9. ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ НА ТРАНСПОРТІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ ПОСТІЙНО, - ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ
  10. ФІЛІЯ «КЛИМЕНТІВСЬКА ДЕД» В МЕЖАХ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ОБСЛУГОВУЄ МАЙЖЕ 500 КМ ДОРІГ