Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ МАЄ ПРОВОДИТИСЯ ВЖЕ ІЗ ВСТАНОВЛЕННЯМ ВАГОВОГО МАЙДАНЧИКА

Під час розгляду на апаратній нараді в облдержадміністрації питання щодо здійснення контролю за великовантажними перевезеннями йшлося про необхідність встановлення на дорогах державного значення вагових комплексів одночасно з ремонтом таких доріг 

Голова Сумської райдержадміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО підняв питання про те, що держава має долучитися до фінансування встановлення, облаштування і утримання вагових комплексів принаймні на дорогах державного значення. Зокрема з бюджету Сумського району двічі виділяли по 900 тисяч на ваговий майданчик на дорозі Низи – Патріотівка, а ефективність роботи цього майданчику майже нульова.

Начальник управління інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО виступив з ініціативою: «На час будівництва або капітального ремонту дороги державного значення має вже бути спроектованим ваговий майданчик, що повністю відповідав би всім нормам, в тому числі має бути і належне освітлення, щоб Укртрансбезпека могла працювати цілодобово». Так цього року заплановано встановлення вагових комплексів поблизу с. Овлаші та с. Герасимівка Роменського району під час ремонту дороги Н07 Київ-Суми-Юнаківка. На перспективу 2020 року облдержадміністрація буде ініціювати виділення з державного бюджету коштів на ваговий комплекс поблизу с. Климентове Охтирського району.

Довідково. На даний час на дорогах Сумської області встановлено 11 вагових майданчиків.