Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА АВТОШЛЯХУ СУМИ-ПОЛТАВА У С. КЛИМЕНТОВЕ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВІДКРИЛИ ПЕРШУ СМУГУ РЕКОНСТРУЙОВАНОГО МОСТУ

У зв’язку із закінченням робіт І черги та відкриттям руху на реконструйованому мосту тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК здійснила робочу поїздку у с. Климентове

«Міст на автошляху Н12 Суми-Полтава був збудований у 1960 році і відтоді жодного разу не ремонтувався. Тому сьогодні справді довгоочікувана подія для всіх жителів і гостей Сумщини. Два роки дискомфорту у сполученні між Сумами, Полтавою і Харковом позаду. Завдяки злагодженій роботі будівельників, підрядників та субпідрядників, які працювали влітку до заходу сонця, ми наполовину реконструювали цю переправу», − прокоментувала Ірина Купрейчик.

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергія ОВЧАРЕНКА, вартість ремонтних робіт цього мосту становить 141,6 мільйона гривень. Наразі витрачено 73,6 мільйона гривень. Це − кошти державного бюджету, митного збору та кредитні кошти.

У рамках реконструкції поруч із старим мостом було зведено І чергу нового мостового переходу.  Роботи здійснювалися одночасно з двох сторін новобудови. Реконструкцію проводив «Сумимістобуд», що виграв тендер у червні 2017 року. Відразу після відкриття руху автотранспорту першою частиною мосту дорожники планують розпочати реконструкцію другої смуги. Для завершення робіт необхідно 68 мільйонів гривень.

«Я сподіваюся, що спільними зусиллями ми завершимо повністю реконструкцію мосту і вже наступного року переріжемо символічну стрічку на урочистому відкритті цілісного об’єкту», − підкреслила Ірина Купрейчик.