Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

У 17 областях України на 68 об’єктах вже розпочато дорожні роботи. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав КРИКЛІЙ

Щоденно на мапі України збільшується кількість ділянок, де вже розпочались ремонтні роботи. На цьому етапі залежно від об’єкта проводяться геодезичні та дренажні роботи, фрезерування існуючого покриття тощо. Зокрема, в списку об’єктів, які наразі будуються по областях і дороги Сумщини. А саме: реконструкція мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми — Полтава км 70 + 838, дорога Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (на Курськ) на ділянці км 208+341 — км 213+260.

«Міністерство інфраструктури та Укравтодор провели належну підготовчу роботу, щоб за сприятливих погодних умов дорожні роботи розпочались якнайраніше, – зазначив Міністр. – Завдання відновити мінімум 4000 км доріг у 2020 році має бути виконано, і ми вже для цього працюємо».

Зрізи виконання робіт на дорожніх об’єктах планують робити на регулярній основі. «Під час пікового навантаження будемо додатково координуватися із Національною поліцією для належного управління рухом та попередження громадян. Окрім цього, для Укравтодору – це ще одна форма контролю роботи підрядників», – розповів Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/na-68-obyektah-u-17-oblastyah-vzhe-rozpochato-dorozhni-roboti-vladislav-kriklij