Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

«АЕРОПОРТ СУМИ» – ВАЖЛИВИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ ОБ’ЄКТ ОБЛАСТІ, І ВІН МАЄ ПРАЦЮВАТИ», – ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОМАН ГРИЩЕНКО ВІДВІДАВ СУМСЬКЕ ЛЕТОВИЩЕ

Під час візиту на ОКП «Аеропорт Суми» очільник області оглянув злітно-посадкову смугу, ангар з технікою та адміністративну будівлю

Директор летовища Костянтин КАРПОВИЧ розповів про поточний стан справ на підприємстві, особливу увагу зосередив на проблемах, які наразі має КП. За словами голови облдержадміністрації, «Аеропорт Суми» – важливий стратегічний об’єкт області, і він має працювати.

Роман ГРИЩЕНКО дав доручення відповідним підрозділам облдержадміністрації підготувати економічне обґрунтування реконструкції аеропорту та оновити інвестиційний проєкт.

«Сучасний, повноцінно працюючий аеропорт у Сумах – важлива інфраструктурна складова для розвитку області. Він здатен підняти інвестиційну привабливість регіону. Ми шукатимемо можливість проінвестувати це за рахунок приватного бізнесу, обиратимемо серед найвигідніших пропозицій. Щоб на виході мати успішне підприємство зі значною кількістю нових робочих місць та великим економічним потенціалом», – наголосив голова облдержадміністрації.