Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПИТАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ, ОСОБЛИВО В ПІВНІЧНИХ РАЙОНАХ СУМЩИНИ, НА КОНТРОЛІ У ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Про це Роман ГРИЩЕНКО повідомив під час пресконференції на одній з медіа-платформ області

«Ремонт доріг – це тема одна із найболючіших. Коли я їздив у Ямпільський район, то бачив, що там не дорога, а одна суцільна яма. Доріг просто немає. І ми навіть засікали певні інтервали часу, розраховували, чи встигне швидка, якщо поїде по цій дорозі. Якщо, не дай Бог, із інфарктом хтось. За моїми розрахунками, не встигне. Проблема виникає і з довозом дітей до шкіл, – розповів голова облдержадміністрації. – А в Середино-Буді ще гірша ситуація. 

Там навіть напрямків немає, не те, що доріг. Саме тому на наступному тижні ми виїжджаємо до Середино-Буди, а після цього знову відвідаємо Ямпіль, тільки вже  з представниками облавтодору, ДП «Дороги Сумщини» та керівником управління інфраструктури облдержадміністрації. І моя вимога така: ми всі їдемо на особистому транспорті. І будемо проводити ці виїзні засідання стільки, скільки потрібно, щоб в усіх з’явилося бажання відновити ці дороги».

За словами Романа Грищенка, вже зараз проводяться роботи з будівництва відрізку дороги сполученням «Шостка-Ямпіль». Планується, ще дофінансовувати ремонт дороги до Ямполя, і вже наступним фінансуванням доробити цю дорогу повністю. Також вкрай необхідно зробити якісну дорогу сполученням «Середино-Буда-Ямпіль». Обласна влада добиватиметься фінансування ремонту цих доріг.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що наразі розробляється проектно-кошторисна документація на ремонт дороги, що з’єднає Лебедин, Охтирку, Тростянець та Велику Писарівку.

«Частина цієї дороги вже відремонтована завдяки депутату Верховної Ради Миколі ЗАДОРОЖНЬОМУ, з яким наразі є плідна співпраця. Якщо буде фінансування, то в цьому році ми продовжимо її ремонтувати», – зазначив Роман Грищенко.