Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ В РАЙОНІ – НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

«Автомобільні перевезення мають бути безпечними для громадян країни і влада повинна всіляко цьому сприяти», - наголосила тимчасово виконуючий обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації Наталія Окрайченко у ході наради щодо виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт  в частині безпеки перевезень

В обговоренні порядку денного сьогоднішньої наради також взяли участь інспектор ВДАІ та приватні перевізники.

Як зазначив інспектор ВДАІ з обслуговування м.Охтирка та Охтирського району О.С. Пасюга, Державна служба України з безпеки на транспорті з початку квітня 2016 року розпочала здійснення державного контролю за безпекою на автомобільному транспорті. Процес стартував з того, що інспектори Укртрансбезпеки провели профілактичну роботу серед перевізників  на тему підвищення безпеки руху на пасажирських і вантажних перевезень.

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, на території Охтирського району триває проведення комплексу цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

Важливим фактором забезпечення безпеки дорожнього руху є, утримання проїзної частини у доброму стані, наявність розмітки, регульованих перехресть та переїздів, освітлення шляхів та постійне оновлення рухомого складу сучасними автобусами. Відповідність класу та місткості автобусів, які обслуговують автобусні маршрути, пасажиропотокам. Також, з точки зору забезпечення безпеки руху, необхідно посилити контроль за здійсненням зупинок автобусами, які працюють в режимі руху «маршрутне таксі» та «експрес», виключно в місцях, які відповідають правилам дорожнього руху. 

Підсумовуючи нараду організатори закликали перевізників не залишатися осторонь питань, що безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху, також зауважили, що першочергова задача власників маршрутів – це турбота про безпеку пасажирів, вимогливість  та відповідальне виконання своїх договірних зобов’язань.