Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВОЛОДИМИР ГУЦЬ: З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ, В РАЙОНІ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ ІНФОРМАЦІЙНО –ПРОСВІТНИЦЬКУ РОБОТУ СТОСОВНО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Під час апаратної наради керівник апарату Володимир Гуць поінформував присутніх, що відповідно  до листа відділу поліції ГУНПУ в Сумській області в районі збільшилася кількість  дорожньо-транспортних пригод

Тому,- наголосив Володимир Олександрович.- Необхідно звернутися до сільських рад, ОТГ району з рекомендацією провести інформаційно –просвітницьку роботу стосовно дотримання правил дорожнього руху, встановлення відеспостереження та освітлення в місцях скупчення людей.

Також Володимир Гуць повідомив присутніх, що проведено перемовини між районної радою та міської радою стосовно передачі до міста бібліотечних фондів районної центральної бібліотеки. На сьогодні працюють фахівці районної та  міської бібліотек щодо прийняття бібліотечного флонду.

За інформацією керівників Охтирського РЕМ, служби НС, поліції в районі за минулий тиждень позаштатних, надзвичайних ситуацій не відбувалося.