Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗА ЗАЯВОЮ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ ШОСТКИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО–САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Облдержадміністрація звернулася до Головного управління Нацполіції в Сумській області із заявою про необхідність проведення перевірки фактів, наведених в публікації одного із місцевих інтернет-видань

За інформацією сайту «Громадський моніторинг», під час карантину Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги почав укладати договори на придбання товарів за завищеними цінами. 

У матеріалі йдеться, зокрема, про те, що придбання масок обійшлось бюджету лікарні в 117,5 тис. грн. (одна одиниця оцінена в 23,5 грн.). У цей час середня вартість одноразової маски в аптеці становить 10 – 15 грн. (в залежності від регіону України).

Відкрито кримінальне провадження, відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Шосткинським відділом поліції ГУНП в Сумській області за листом облдержадміністрації здійснюється перевірка фактів, викладених у матеріалі.

Облдержадміністрація тримає це питання на контролі.