Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЗАПОРУКА ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У період з 20 травня по 20  червня 2014 року на території Охтирського району проводиться комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень ,,Автобус-2014”.

Останнім часом спостерігається збільшення кількості ДТП за участю пасажирського транспорту у вигляді травмованих та загиблих людей. Тому головною метою проведення цільових заходів є профілактика та попередження дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту.

У рамках даних профілактичних заходів сьогодні на Охтирщині відбулося засідання круглого столу, на які зокрема запросили перевізників району.

У ході обговорення зазначалося, що ВДАІ було оглянуто 81 транспортний засіб, який задіяний для перевезення пасажирів, з них виявлено технічно несправних – 5, порушень правил дорожнього руху, допущених водіями пасажирського транспорту -15.

По завершенню засідання працівники ДАІ закликали, учасників дорожнього руху зробити все можливе, щоб не траплялося трагедій, аварій, нещасних випадків та порушень Правил дорожнього руху.