Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ СБУ ДО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Події, які відбуваються сьогодні на території України, переконливо доводять, що забезпечення безпеки громадян і держави є пріоритетним.

Управління Служби безпеки України в Сумській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами регіону приймає всі передбачені заходи, спрямовані на попередження, виявлення та припинення фактів, що становлять загрозу миру і спокою громадян. Зокрема, перекрито 8 каналів постачання зброї на територію регіону, викрито та припинено майже 30 фактів незаконного обігу зброї та засобів ураження, попереджено надзвичайні події на об'єктах підвищеної небезпеки тощо.

Разом з тим, події, пов'язані з терористичним актом, який стався в м Суми 4 липня, а також затримання осіб з вибуховим пристроєм, гранатами та іншими засобами ураження, свідчать про те, що для забезпечення безпеки жителів міста, області та держави слід об'єднати зусилля як правоохоронних органів, так і органів місцевого самоврядування та кожного громадянина України.

Хочу звернутися до міських голів та депутатів міськрад області з проханням підтримати реалізацію проекту «Безпечна область, безпечне місто».

Цей проект передбачає встановлення у всіх містах Сумщини (особливо, поряд зі стратегічними об'єктами, місцями масового перебування громадян, офісами політичних партій та волонтерських організацій) відеокамер і створення сучасних систем накопичення та обробки отриманої відеоінформації.

Також звертаюся до жителів Сумщини із закликом не залишатися байдужими, і в разі отримання інформації про підозрілих осіб, предметах, які можуть нести загрозу безпеці жителів і спокою, стабільності в регіоні, терміново звертатися до Управління СБУ в Сумській області ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . ua), а також у підрозділи УСБУ:

м Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32, тел: 610-069, 607-490; електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

м.Глухів, вул. Шевченка, 8, тел. 2-20-76;

м Конотоп, вул. Садова, 4, тел. 6-55-55;

м.Ромни, вул. Коржівська, 107, тел. 2-16-04, 2-33-59.

м Охтирка, вул. Жовтнева, 29, тел. 2-22-20, 2-60-35.

м Шостка, вул. Карла Маркса, 67, тел. 4-60-13.

Пам'ятайте: безпека Сумщини - наша спільна справа!

 

З повагою, Начальник Управління Служби безпеки України в Сумській області Юрій Гончаров.