Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«НОВА ПОЛІЦІЯ – ЦЕ КРОК ДО НОВОЇ ДЕРЖАВИ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив у ході урочистого старту набору до патрульної поліції в Сумах

«Нова поліція не повинна стати простою зміною вивіски. Це має бути зовсім інша структура, в основі якої нова психологія – допомоги та захисту законних прав та свобод громадян. Це найголовніше. Країна потребує якісних змін», – підкреслив Микола Клочко.

Голова облдержадміністрації подякував всім, хто долучається до створення нової поліції на Сумщині.

«Нова поліція – це черговий крок до оновленої країни, в якій жити нашим дітям, за яку загинули та, на жаль, досі продовжують гинути люди. Почали ми з патрульної поліції. Вірю, спільними зусиллями ми зробимо нашу країну іншою», – висловив сподівання очільник області.

За повідомленням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Анатолія РІЧКАЛЯ, набір до патрульної поліції Сум триватиме до 30 липня.

Участь у конкурсі може взяти кожен громадянин України віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, без судимостей, який має водійське посвідчення категорії В, вільно володіє українською мовою та прагне змін. Аби потрапити на службу до нової поліції, потрібно подати анкету до Центру реєстрації кандидатів у патрульну поліцію, або ж зареєструватися он-лайн на сайті МВС України.

Центр реєстрації кандидатів у патрульну поліцію працює за адресою: місто Суми, вул. Покровська, 9/1 (Наукова бібліотека Української академії банківської справи) у будні дні з 09:00 до 18:00.

Ознайомитися з он-лайн анкетою та умовами конкурсу можна на офіційному сайті МВС України в рубриці «Моя нова поліція».