Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЩИНА БУДЕ НАДАВАТИ ШЕФСЬКУ ДОПОМОГУ В/Ч 0563

Це передбачено Указом Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної Гвардії та Державної прикордонної служби України»

«Такі заходи спрямовані на сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва», - повідомила на засіданні колегії т.в.о. голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко.

У рамках шефства органи виконавчої влади та місцевого самоврядування допомагатимуть у забезпеченні військової частини продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв'язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов'язку.

Наталія Василівна наголосила, що цей указ ні в якому разі не означає, що район перестане допомагати іншим військовим частинам Збройних сил України чи Національної гвардії.

Відповідний Указ Президента України: http://www.president.gov.ua/documents/442016-19778