Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОСОБЛИВА УВАГА СИСТЕМІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

В Охтирському районі пройшла комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Державна служба України з надзвичайних ситуацій здійснила контроль щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби в Охтирському районі та м. Охтирка.

Члени комісії перевірили роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки, готовність аварійно-рятувальних служб реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо. Комплексна перевірка відбулася 28 березня.

Мета здійснення контролю за виконанням вимог законів з питань цивільного захисту – допомогти та звернути увагу на проблемні моменти, аби покращити стан системи цивільного захисту населення і територій.

Під час перевірки проводилося практичне навчання по вводній, яке передбачало вилив аміаку на території ПАТ "Охтирський м'ясокомбінат".

За результатами перевірки члени комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій зробили висновки та надали рекомендації,  які, безумовно, сприятимуть підвищенню рівня безпеки громадян.