Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

УМОВОЮ УСПІШНОЇ ПРИЗОВНОЇ КАМПАНІЇ Є ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА УСІХ УЧАСНИКІВ ПРОЦЕСУ

Відпрацювання механізму оповіщення призовників щодо проходження  медичної комісії – головне питання сьогоднішньої наради з відповідальними за ведення військового обліку у селищній, сільських радах району

Нарада проходила відповідно до графіка затвердженого головою Охтирської районної призовної комісії Наталією Окрайченко під головуванням резервного голови комісії Володимира Гуця.

Також у засіданні взяли участь головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Охтирської райдержадміністрації Михайло Моісєєнко та  відповідальний офіцер за комплектування Охтирського ОМВК Роман Масло.

                                              

На порядку денному -  визначення проблем призовної кампанії та  шляхи їх подолання. Як зазначив представник військкомату, актуальним є питання  відсутності громадян за місцем реєстрації. Адреса, що вказана в картці обліку громадянина у військкоматі, не є місцем фактичного проживання. А причини виявлених фактів можуть бути зовсім різними – від виїзду на сезонні роботи до звичайного ухиляння від проходження військової служби у Збройних силах України. Військовий вкотре нагадав  про адміністративну та кримінальну відповідальності за ухилення від призову.

Володимир Гуць  наголосив на необхідності постійної роз’яснювальної роботи серед населення району щодо безумовного виконання вимог законів України, можливо із залученням громадських активістів та депутатів. Він закликав присутніх до повної співпраці та взаєморозуміння.

За результатами проведеної наради були визначені напрямки  роботи щодо  оповіщення призовників та забезпечення їх доставки до військкомату для проходження медичного обстеження.