Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІЗИТ ДО КУЗЕМИНА. ПИТАННЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ГЕТЬМАНСЬКОГО НПП ЗНАХОДИТЬСЯ НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

Діяльність Гетьманського національного природного парку на території Куземинської сільської ради обговорювали голова Охтирської райради Роман Бублик та заступник керівника апарату Охтирської райдержадміністрації Олександр Клочко під час візиту до села Куземин. Спілкувалися з сільським головою, депутатським корпусом та активом села

Тема полювання, рибальства, видобутку піску та вирубка лісу заповідної зони неабияк розхвилювала жителів населеного пункту. Громада діями працівників парку обурена. Ознайомитися з претензіями мешканців Куземина до організації керівництво району вирішило особисто. Під час візиту делегація також обстежила піщаний кар’єр - місце так званого «злочину». 

Звісно, законність діяльності Гетьманського НПП встановлюють правоохоронні органи, до їх компетенції належить і виявлення та фіксація фактів порушень у заповідній зоні.

Тож у найближчий час відбудеться розширена нарада з правоохоронними органами. «На ній всі порушені громадою села питання будуть ретельно обговорюватися», - наголосив Роман Бублик. - «А за результатами наради винесуться відповідні правові висновки».