Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«ЗА ДЛЯ УСПІШНОГО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ НЕОБХІДНО ОРГАНІЗУВАТИ СВОЄЧАСНЕ ОПОВІЩЕННЯ ПРИЗОВНИКІВ», - ВІТАЛІЙ СУПРУН

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Супруна відбулася нарада щодо проведення в районі чергового призову на строкову службу у травні-червні 2016 року

У засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Володимир Гуць, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Олександр Брень, тимчасово виконуючий обов’язки комісара Охтирського ОМВК Володимир Ковтуняк, головний лікар призовної комісії Віктор Голубничий.

У ході наради обговорювали стан проведення весняного призову на строкову службу, проблеми та недоліки у роботі щодо оповіщення та доставки військовозобов’язаних до районного військкомату. Володимир Ковтуняк розповів про те, що були проведені інструктивно-методичні заняття з відповідальними за ведення військового обліку в селищній, сільських радах щодо виконання заходів весняного призову на строкову військову службу. Зауважив, що кожній сільській та селищній раді надано іменні списки призовників, які підлягають призову навесні 2016 року. З планом заходів щодо організації та проведення медичних оглядів призовників присутніх ознайомив головний лікар призовної комісії.

Голова райдержадміністрації Віталій Супрун наголосив на необхідності посилення в районі військово-патріотичного виховання молоді, шляхом зустрічей з ветеранами, військовослужбовцями, учасниками АТО, залучення випускників до вступу у навчальні заклади військового спрямування.

За результатами наради надані доручення щодо забезпечення виконання планового завдання, визначеного на весняний призов строкової військової служби, подачі призовників для проведення контрольного медичного огляду на обласний збірний пункт, розроблені рекомендації для селищного, сільських голів забезпечити своєчасне проведення оповіщення та явку на призовну дільницю громадян, які підлягають призову.