Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕДСТАВНИКИ ОТГ СУМЩИНИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З НОВАЦІЯМИ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Близько 70 фахівців з об’єднаних територіальних громад Сумщини – члени тендерних комітетів, фахівці з публічних закупівель місцевих рад – взяли участь першій частині дводенного онлайн-семінару, що викликав значну зацікавленість всіх учасників

Експерт ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Юрій КУЗЬКО детально розповів про підготовку проєктів договорів. Зокрема наголошував, що замовник у складі тендерної документації відкритих торгів повинен розмістити проєкт договору з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Умови договору не мають відрізнятись від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону.

Також розглянуто питання функцій уповноваженої особи, розмежування повноважень та відповідальності уповноваженої особи та тендерного комітету, розробки та затвердження річного плану закупівель, внесення змін до нього, особливостей використання електронних каталогів «Prozorro.Market» та алгоритмів проведення, складу тендерної документації відкритих торгів тощо.

«Продовження семінару заплановане на 11 червня 2020 року. Разом зі спікерами фахівці з громад дискутуватимуть над питаннями змін в оскарженні процедур закупівель, організації договірно-господарської діяльності в публічних закупівлях, а також розглядатимуть типові помилки замовників та відповідальність у сфері публічних закупівель», – повідомила Марина ЛОБОВА, керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», що організував захід.

За її словами, вебінар відкритий для всіх бажаючих приєднатись та особисто задати спікерам тематичні запитання. З питань реєстрації на семінар можна звертатися до радниці з питань муніципальних фінансів Сумського регіонального офісу Ірини Алєєвої: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011639202008

За матеріалами Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»