Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА!

Нагадуємо про необхідність врахування змін до чинного законодавства при проведенні процедур державних закупівель. Зокрема порядок проведення переговорної процедури значно відрізняється від порядку проведення закупівлі в одного учасника, який застосовувався до прийняття Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 №1197-VII, а саме у строках оприлюднення інформації, форм документів та механізму проведення процедури закупівлі.

Для унеможливлення порушень при проведенні торгів із застосування переговорної процедури закупівлі рекомендуємо ознайомитись з інформаційним листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.08.2014 № 3302-05/27478-03 «Щодо надання методологічної допомоги з питань застосування переговорної процедури закупівлі», який розміщений за адресою в мережі Інтернет www.me.gov.ua в розділі «Державні закупівлі».

Водночас звертаємо увагу на необхідність виконання вимог розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.09.2014 №429-ОД «Про забезпечення прозорості у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти» та внесення інформації про закупівлі товарів, робіт і послуг на офіційний веб-портал місцевих органів виконавчої влади Сумської області за адресою в мережі Інтернет www.zakupivli.sm.gov.ua.

Інформація для розміщення в електронній системі моніторингу державних закупівель Сумської області заноситься у відповідності із Порядком за двома розділами: плани закупівель та результати закупівель.