Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НЕ НАЛЕЖНА ПІДГОТОВКА УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ДО АПАРТНОЇ НАРАДИ НЕ ЗАЛИШИЛАСЯ ПОЗА УВАГОЮ ЛЕОНІДА КЛИЗУБА

Сьогодні, 7-го червня, відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Леонідові КЛИЗУБУ. На порядок денний було винесено три питання: про роботу Охтирського управління Головного управління Держпродслужби  в Сумській області в 2021 році, про внесення змін до Порядку призначення житлових субсидій населенню Охтирського району та про етику поведінки державного службовця

По першому питанню доповідала Ярослава ДАВИДОВА - начальник Охтирського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, яка поінформувала керівництво району про готовність закладів освіти до проведення оздоровчої кампанії. 

По завершенню заслуховування доповіді голова райдержадміністрації Леонід КЛИЗУБ, голова районної ради Сергій Кірічко, їх заступники Павло РОЖЕНКО  та Юрій СЛАБОСПИЦЬКИЙ  поставили ряд запитань щодо проблемних моментів в роботі управління, які залишилися без відповіді. Окрім того, поведінка Ярослави ДАВИДОВОЇ, її не належна підготовка до апаратної наради та фактичне поверхневе володіння інформацією можуть стати причиною звернення Охтирської райдержадміністрації до керівництва вищого рівня з проханням вплинути на виконавську та етичну дисципліну посадової особи. Окрім того, співдоповідачем по першому питанню була Євгенія КОРОТНИК – начальник відділу освіти Комишанської сільської ради, яка поінформувала присутніх на нараді про підготовку  пришкільних таборів до проведення оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2021 року й чия проведена робота була відмічена керівництвом райдержадміністрації та районної ради, як приклад для наслідування.

По другому питанню доповідав Валерій ПАВЛЮК - начальник управління соціального захисту Охтирської районної державної адміністрації, який поінформував присутніх про зміни, що відбулися для можливості отримати субсидію та навів приклади виявлених після верифікації способів зловживань при отриманні субсидій.   Після закінчення доповіді, начальнику управління було поставлено ряд питань, зокрема заступником голови райдержадміністрації Олександром ПАНОВИМ, який акцентував увагу саме на географії виявлених порушень та на фахівцях, які виявили порушення.

По третьому питанню порядку денного слухали Світлану ЯРОШЕНКО - начальника відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення корупції апарату, яка з використанням відео-презентації нагадала присутнім державним службовцям про етику державного службовця в розрізі поведінки, манери спілкування, дрес-коду, субординації і т.д.    

По завершенню наради, голова райдержадміністрації  дав відповідні протокольні доручення задля  вирішення озвучених проблемних питань порядку денного.