Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ПРОЗОРІСТЬ У ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ ТА БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ – ВИЗНАЧАЛЬНІ ПРИНЦИПИ НАШОЇ РОБОТИ»

«100 днів влади: здобутки та перспективи»про це йшлося під час прес-конференції голови облдержадміністрації

 «Сумщина разом з усією Україною прожила три непростих місяці. Це був час випробувань на міцність, час відповідальних рішень та доленосних подій. За короткий термін нам вдалося зберегти та примножити здобутки області, забезпечити безперебійну життєдіяльність усіх галузей економіки та розпочати процес очищення влади», – підкреслив керівник області.

За його словами, діяльність обласної влади за сто днів була спрямована, перш за все, на врегулювання суспільно-політичної напруги та воєнного протистояння на кордоні з Росією. «Зберігши мир та спокій, ми забезпечили проведення чесних, демократичних і прозорих виборів в області. З обранням легітимного Президента України закладено надійний фундамент якісних змін у державі. Віднині ми йдемо європейським шляхом розвитку і маємо реальні перспективи вступу України в ЄС», – наголосив Володимир Шульга.

На Сумщині розпочато розробку Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року, яка має включити  механізми, шляхи та інструменти якісних змін в області, звернув увагу посадовець.

Попри складну соціально-економічну ситуацію в державі в області забезпечено дотримання соціальних гарантій: стабільну виплату пенсій, соціальної допомоги пільговим категоріям громадян. Заборгованість із заробітної плати в бюджетній сфері відсутня.

«Сумщина має достатній потенціал. Ми працюватимемо задля його реалізації. Піклування про незахищені верстви населення, захист прав працюючих, розвиток виробництва, бізнесу, створення рівних можливостей для культурно-освітнього розвитку, якісна медицина, підтримка молодіжного середовища залишаються пріоритетними напрямками державної політики. Але єдиною умовою і запорукою подальших позитивних змін є збереження миру в державі», – підсумував Володимир Шульга.

 

 ***

Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua