Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРО СТАН РОБОТИ ВІДДІЛУ АРХІТЕКТУРИ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Сьогодні на нараді при першому заступнику голови Охтирської РДА Павлу РОЖЕНКУ заслухали питання про стан роботи відділу архітектури, інфраструктури та екології із зверненнями громадян.

Графіки проведення особистого та виїзного прийомів громадян виконуючим обов’язки начальника відділу затверджені та розміщені в загальнодоступному місці – на інформаційній дошці відділу за адресою: м.Охтирка, вул. Київська, 1.

 

Відділом розглядалися звернення громадян, що надійшли до Охтирської районної державної адміністрації та були зареєстровані сектором контролю та звернень громадян. Протягом 2021 року було розглянуто 11 звернень, два з яких колективні, та надані письмові відповіді в установлений законодавством термін.

Протягом 2021 року громадяни на особистий прийом у виконуючого обов’язки начальника відділу архітектури, інфраструктури та екології – головного архітектора Охтирської районної державної адміністрації звернулося 76 осіб. Було надано усні роз’яснення та консультації з різних питань, які стосуються містобудування та архітектури.

До відділу протягом року надійшло 205 заяв від громадян, з них: 160 заяв на видачу висновків до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; 16 – щодо видачі витягів із відповідної містобудівної документації із зазначенням функціональної зони території, в межах якої розташовані земельні ділянки та обмежень у використанні території для містобудівних потреб до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; 8 – стосовно видачі будівельних паспортів для забудови земельних ділянок; 2 – щодо видачі паспорта прив’язки для впровадження підприємницької діяльності; 16 – стосовно видачі містобудівних умов та обмежень для здійснення будівництва; 3 – щодо надання дозволу на розроблення детальних планів території.

Протягом 2021 року звернень від Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв України, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» не надходило також не надходили звернення від інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, одиноких матерів, учасників бойових дій та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Прийом електронних звернень громадян відбувається через електронну пошту відділу архітектури, інфраструктури та екології Охтирської районної державної адміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Дану адресу розміщено на інформаційному стенді відділу. У 2021 році електронних звернень громадян не надходило.

Через Єдину держану електронну систему у сфері будівництва до відділу надійшло 2 звернення щодо видачі будівельного паспорта для здійснення проектування будівництва житлового будівництва, проте заяви були подані з порушеннями, тому не розглядалися.