Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ – КЕРІВНИК АПАРАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІВАН БОРШОШ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НА ОХТИРЩИНІ

5 листопада у приміщенні Охтирської міської ради заступник голови – керівник апарату Сумської облдержадміністрації І.С.Боршош провів виїзний особистий прийом громадян.

Під час прийому громадяни порушували проблемні питання щодо виділення земельних ділянок під особисте ведення господарства, проведення опалювального сезону в районі, виділення житла для сім'ї загиблого в зоні АТО Кутового В.М. та стосовно переселенців з Луганської і Донецької областей.

Також на прийом прийшли і волонтери, які сьогодні допомагають нашим військовим в зоні АТО.  Порушені заявниками питання стосувались надання військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, статусу учасника бойових дій; чи передбачено в обласному бюджеті соціальні виплати для учасників та їх сімей, котрі зараз перебувають в зоні АТО.

Уважно вислухавши кожного заявника, Іван Боршош запевнив, що кожне звернення буде взято на контроль обласної влади, окремим громадянам надано роз’яснення під час прийому.