Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СЕРГІЙ ГАВРИЛЕНКО: ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАД – ЦЕ ОСНОВНА ЗАДАЧА ВЛАДИ

Голова райдержадміністрації здійснив виїзд до району, відвідавши села Грунської сільської ради. В с.Грунь він зустрівся з громадою, де провів особистий прийом громадян.   

Місцеві жителі на чолі з сільським головою В.О.Маляренко оголосили ряд важливих економічних, соціальних, а також побутових (таких необхідних) для громади і села питань. Зокрема, головним питанням було питання  завершення будівництва місцевої церкви. На даний час там досі не вирішено питання щодо підключення приміщення до електроенергії. Це питання очільник району пообіцяв вирішити найближчим часом.

Хвилювало громаду також і транспортні питання. Вони висловили надію, що керівництво району допоможе вирішити питання щодо маршруту Суми – Куземин, адже сьогодні дуже багато молоді села навчаються у обласному центрі і цей маршрут їм дуже зручний.

Сергій Анатолійович зазначив, що сьогодні в районі дуже багато питань щодо перевезення пасажирів району. Сьогодні на цьому ринку велика конкуренція. Ми повинні враховувати інтереси не тільки перевізників, але і громад. На даний час маршрут Суми – Куземин не скасовано.

Не оминули мешканці і питання щодо територіальної реформи та як ця реформа буде впливати на питання освіти.  

Зокрема, зустріч дала позитивний ефект, оскільки обидві сторони поставили конкретні питання і отримали на них ґрунтовні відповіді.