Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ДО ОРГАНІВ ВЛАДИ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ЗА ВСІМА НАПРЯМКАМИ І ПЕРЕБУВАЄ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

На черговій апратній нараді були підведені підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2014 році у відділі освіти Охтирської райдержадміністрації.

«Згідно до Закону України «Про звернення громадян» кожен громадянин нашої держави має право звернутися до органів державної влади із зауваженнями, скаргами та пропозиціями. А ми, в свою чергу, повинні своєчасно реагувати та надавати відповіді з відповідними роз'ясненнями.» - зазначив т.в.о. голови Охтирської райдержадміністрації Роман БУБЛИК.

За інформацією начальника відділу освіти Охтирської райдержадміністрації Віри Сітало, в цілому до відділу протягом 2014 року надійшло 51 звернення, у тому числі на особистому прийомі – 28 звернень. Питання порушувались щодо конфліктних ситуацій між керівництвом школи та вчителями, не виконання посадових обов’язків адміністрацією навчального закладу та недостатнє здійснення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах; питання щодо підвозу учнів до навчальних закладів, навчання дитини з обмеженими фізичними можливостями, про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування по досягненню 18 років та  працевлаштування в загальноосвітні заклади району.

Протягом року спеціалістами відділу освіти було вжито заходи в повному обсязі щодо позитивного вирішення 27 питань, на інші звернення надано змістовні роз'яснення. Зокрема було здіснено виплату 6 дітям –сиротам та працевлаштовано на роботу до навчальних закладів району 15 молодих спеціалістів (6 з них замовлено по дотації) та 10 педагогічних працівників.

Керівництвом відділу освіти звертається увага на персональну відповідальність за своєчасний та якісний розгляд звернень громадян, дотримання графіків особистого прийому.