Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

 Інформацію оновлено 26.01.2023

 

               АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ


ОГОЛОШЕННЯ

 

Враховуючи протокол № 1 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 січня 2022 року, згідно із вимогами пункту 26 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», в Охтирській районній державній адміністрації поновлено особистий прийом громадян, згідно із затвердженими графіками.Прийом громадян проводиться із суворим дотримання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 (за наявності сертифікату про вакцинацію чи ПЦР-тесту).


  ОГОЛОШЕННЯ 

Для жителів Сумської області 

при Сумській обласній державній адміністрації 

працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися

з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501  Час роботи: ПН-ПТ з 8:00-18: 00  

УВАГА!  У зв'язку зі значними перебоями та відключеннями в сфері енергопостачання України, та великим навантаженням на "гарячу лінію" 0800301501, з метою якісного забезпечення опрацювання всіх звернень громадян, на період дії воєнного стану, функціонують  додаткові номери телефонів: 

0668230837, 0668230745, 0668230749 

0542 77-67-25 (діятиме під час Блекауту)

УВАГА! ДОДАТКОВІ ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» СУМЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ З 8 ДО 18 ГОДИНИ БЕЗ ПЕРЕРВИ ТА ВИХІДНИХ!


Як подати електронне звернення до Охтирської районної державної адміністрації  


Організація роботи із зверненнями громадян в Охтирській районній державній адміністрації та проведення особистих прийомів громадян керівництвом адміністрації покладена на  спеціаліста сектору контролю та звернень громадян апарату Охтирської районної державної адміністрації (каб. № 10)


  • Щоденно надання консультативних послуг населенню в Охтирській районній державній адміністрації  проводиться у робочі дні з 08.00 до 16.00  з перервою на обід з 12.00 до 13.00. каб.№ 10. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису за умови дотримання карантинних обмежень.

    З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

    Консультації  також можна отримати за телефоном: 2-21-50       

     

 

ПРОВЕДЕНО ПОЗАПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

 

Сьогодні, 10 лютогоголова Охтирської районної державної адміністрації Леонід КЛИЗУБ провів позапланове засідання постійно діючої комісії  при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, під час якого розглянуто звернення жительки м. Тростянець щодо користування житловим будинком та прибудинковою територією. За результатами розгляду прийнято протокольне рішення, дано доручення відповідним службам, а саме звернення взято на довгостроковий контроль.

ПРО СТАН РОБОТИ ВІДДІЛУ АРХІТЕКТУРИ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Сьогодні на нараді при першому заступнику голови Охтирської РДА Павлу РОЖЕНКУ заслухали питання про стан роботи відділу архітектури, інфраструктури та екології із зверненнями громадян.

Графіки проведення особистого та виїзного прийомів громадян виконуючим обов’язки начальника відділу затверджені та розміщені в загальнодоступному місці – на інформаційній дошці відділу за адресою: м.Охтирка, вул. Київська, 1.

 

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ОХТИРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

23.12.2021 в Охтирській районній державній адміністрації проведене засідання постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян, під час якого заслухано звіт про стан роботи зі зверненнями громадян у Охтирській районній державній адміністрації у 2021 році та розглянуто проблемне питання жителя Ч.

Були прийняті колегіальні рішення та надані рекомендації стосовно вирішення проблемного питання, яке порушується у зверненні.

«Охтирська районна державна адміністрація постійно вживає заходів,  спрямованих на вдосконалення організаційно-практичної роботи зі зверненнями громадян, повною мірою реалізуючи при цьому визначені законодавством повноваження» - зазначив голова Леонід КЛИЗУБ.

ВИКОНАВСЬКА ДИСЦИПЛІНА, ПИТАННЯ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

02 грудня керівник апарату Охтирської районної державної адміністрації Лариса Григорець разом з працівниками сектору контролю та зверненнями громадян апарату провела нараду щодо підсумків стану виконавської дисципліни по виконанню розпорядчих документів голів Сумської обласної та Охтирської районної державних адміністрацій та звернень громадян працівниками Охтирської районної державної адміністрації у листопаді місяці.